شنبه, خرداد ۱۰, ۱۳۹۹

ازدواج متدینین

ازدواج متدینین

 

ازدواج متدینین یکی دیگر از بخش های کانون فرهنگی راه روشن می باشد که این بخش از کانون فرهنگی راه روشن فعالیت خود را از خرداد ماه سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است، و حدود ۱۱۰ زوج داشته و تعداد ۱۷۰۱۰ نفر عضو در کانال ازدواج متدینین حضور دارند.

 

نحوه فعالیت این بخش از کانون بدین شکل است که دختران و پسرانی که قصد ازدواج دارند، فرم خام را از داخل کانال ازدواج متدینین پیدا کرده و مشخصات خود را در داخل آن فرم مینویسند، و به رباتی که در کانال معرفی شده است ارسال میکنند.

 

پس از ارسال مشخصات ربات برای آنها عکس شماره حسابی را ارسال میکند که باید طبق آن مبلغی که گفته شده واریز صورت بگیرد، و بعداز اینکه واریز انجام شد عکس فیش واریزی به همان ربات داخل کانال ارسال شود. طی ده روز طول میکشد تا کد دختر خانم یا آقا پسر در داخل کانال قرار بگیرد.

 

وقتی که کدتان داخل کانال قرار گرفت، در روزهایی که به عنوان تماس تلفنی در کانال اعلام میشود میتوانید شماره تماس کدهای انتخابی خودتان را بگیرید. (ویژه آقا پسرها)

در روزهای مراجعه حضوری میتوانید حضوراً مراجعه کنید و تلفن کدهای پیشنهادی خودتان را بگیرید. روزهای مراجعه روزهای دوشنبه از ساعت ۲ الی ۵ بعدازظهر و چهارشنبه از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۳ میباشد.

 

یک سری همایش ها نیز توسط بخش ازدواج متدینین کانون فرهنگی راه روشن برگزار میگردد. در این همایش ها دختران و پسران شرکت می کنند و علاوه بر پرسش و پاسخ امکان صحبت حضوری دختران و پسران وجود دارد.

 

در ضمن دختران و پسرانی که برای بار اول بخواهند یکدیگر را ملاقات کنند، میتوانند با هماهنگی های مسئولین ازدواج متدینین در محل کانون فرهنگی راه روشن با یکدیگر صحبت کنند.

 

یکی از همایش های برگزار شده توسط ازدواج متدینین راه روشن، همایش همسفر عشق تا بهشت است، که در فرهنگسرای اندیشه برگزار شد در این همایش تعداد ۶۰۰ دختر و پسر حضور داشتند.

 

در این همایش استاد دکتر بانکی پور به عنوان سخنران همایش دعوت شده بود و مراسم عقد یکی از زوجین کانون ازدواج متدینین نیز در این همایش برگزار شد و کلیه برنامه های انجام شده در این مراسم توسط شبکه سه سیما فیلمبرداری شد و از شبکه سه سیما در برنامه گزارش روز پخش گردید.

 

آدرس بخش ازدواج متدینین راه روشن : میدان شهدا – خیابان مجاهدین اسلام – جنب پاساژ ابن الرضا – پلاک ۴۰ – طبقه ۲

تلفن تماس : ۳۳۱۳۶۷۹۸

کانال تلگرام ازدواج متدینین راه روشن : https://t.me/rahroshanezdevaj

🌱آی دی ارسال فرم

@rahroshan_bot

🌱آی دی کد انتخابی آقا

@Ezdevaj12345

🌱کانال نحوه عضویت در کانال و ارتباط با ما

@rahroshanezdevaj_shive

🍀شناسه اصلی در برنامه ی ” ایتا”

https://eitaa.com/rahroshanezdevaj

https://t.me/rahroshanezdevaj

ازدواج متدینین

حلقه مفقوده

حلقه مفقوده

کلاس حلقه مفقوده باحضور سر کار خانم شفاعت زاده ✏️روزهای یکشنبه و دوشنبه (ترم قبل). ✏️روزهای چهارشنبه (ترم جدید) ساعت : ١۶:٣٠ تا ١٨ ⏰ هزینه هر ترم ١٨٠... بیشتر بخوانید

همبستر یا همسفر

همبستر یا همسفر

همبستر یا همسفر دوره ای برای ساختن زندگی مشترک زیبا استاد: سرکار خانم خالقی محمدی (روانشناس بالینی ومشاور) نویسنده کتاب منِ نو دوشنبه ۹۷/۹/۲۶ ساعت ۹ ا... بیشتر بخوانید

بخش خانواده: 33504635       بخش مشاوره: 33136798