ازدواج متدینین یکی دیگر از بخش های کانون فرهنگی راه روشن می باشد که این بخش از کانون فرهنگی راه روشن فعالیت خود را از خرداد ماه سال ۱۳۹۵ آغاز بکار کرده است و حدود ۱۱۰ زوج داشته اند .

و تعداد ۱۷۰۱۰ نفر عضو در کانال ازدواج متدینین دارند . نحوه فعالیت این بخش از کانون بدین شکل است که دختران و پسرانی که قصد ازدواج دارند فرم خام را از داخل کانال ازدواج متدینین پیدا کرده و مشخصات خود را در داخل آن فرم مینویسند. و به رباتی که در کانال معرفی شده است ارسال میکنند . پس از ارسال مشخصات ، ربات برای آنها عکس شماره حسابی را ارسال میکند که باید طبق آن مبلغی که گفته شده واریز صورت بگیرد و بعداز اینکه واریز انجام شد، عکس فیش واریزی به همان ربات داخل کانال ارسال شود . طی ده روز طول میکشد تا کد دختر خانم یا آقا پسر در داخل کانال قراربگیرد .

وقتی که کدتان داخل کانال قرار گرفت ، در روزهایی که به عنوان تماس تلفنی در کانال اعلام میشود میتوانید شماره تماس کدهای انتخابی خودتان را بگیرید . ( ویژه آقا پسرها)

در روزهای مراجعه حضوری میتوانید حضورا مراجعه کنید و تلفن کدهای پیشنهادی خودتان را بگیرید . روزهای مراجعه روزهای دوشنبه از ساعت ۲ الی ۵ بعدازظهر و چهارشنبه از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۳ میباشد .

یک سری نیز همایش ها توسط بخش ازدواج متدینین کانون فرهنگی راه روشن برگزار میگردد. در این همایش ها دختران و پسران شرکت می کنند و علاوه برپرسش و پاسخ امکان صحبت حضوری دختران و پسران وجود دارد.

در ضمن دختران و پسرانی که برای بار اول بخواهند یکدیگر را ملاقات کنند ، میتوانند با هماهنگی های مسئولین ازدواج متدینین در محل کانون فرهنگی راه روشن با یکدیگر صحبت کنند .

یکی از همایش برگزار شده توسط ازدواج متدینین راه روشن ، همایش همسفر عشق تا بهشت است که در فرهنگسرای اندیشه برگزار شد . در این همایش ، تعداد ۶۰۰ دخترو پسر حضور داشتند . در این همایش استاد دکتر بانکی پور به عنوان سخنران همایش دعوت شده بود. و مراسم عقد یکی از زوجین کانون ازدواج متدینین نیز در این همایش برگزار شد . و کلیه برنامه انجام شده در این مراسم توسط شبکه سه سیما فیلمبرداری شد . و از شبکه سه سیما دربرنامه گزارش روز پخش گردید

آدرس بخش ازدواج متدینین راه روشن : م شهداء – ابتدای ۱۷ شهریور – جنب بانک صادرات- ورودی از پاساژ   – ط ۱

تلفن تماس :۳۳۱۲۷۲۴۹-۳۳۱۳۵۲۹۶

کانال تلگرام ازدواج متدینین راه روشن :rahroshanezdevaj@